20.09.2020
 niedziela

godz. 15:00

Na najbliższym spotkaniu Filozofii w Parku przybliżymy Wam starożytne dzieło Wschodniej Filozofii, które stanowi część poematu Mahabharata.
Utwór Bhagawadgita jest rodzajem nauki w formie dialogu filozoficznego. Jego bohaterem jest Ardźuna symbolizujący dowolnego człowieka,
który zadaje sobie pytania na temat życia i śmierci lub sensu życia. Główny bohater rozmawia z Kryszną, który jest jego Nauczycielem czy też Przewodnikiem.

- wewnętrzny ludzki niepokój i dlaczego powstaje
- znaczenie wewnętrznej walki i jaki ma wpływ na codzienne życie
- w poszukiwaniu sensu życia

Najbliższe spotkanie z Filozofią w Parku, to nie tylko wykład, ale również praktyki filozoficzne.

Podobnej tematyce poświęcony jest kurs „Filozofia Życia”, jeśli więc po tym godzinnym spotkaniu w parku uznacie, że było to dla Was za mało i warto poświęcić takiemu podejściu do filozofii trochę więcej czasu, będziecie mieć możliwość zgłosić się na kurs „Filozofia Życia”.


Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Łazienkach Królewskich.

Zbiórka o godz. 15:00 pod pomnikiem marszałka Piłsudskiego przy Belwederze.
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.
Spotkanie potrwa ok. 60 min.


Dbając o dobrostan nas wszystkich otwarcie naszej siedziby planujemy na wrzesień. Tymczasem korzystając z letniej aury zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się zapoznać z naszą działalnością, na plenerowe spotkania z praktyczną filozofią.

Informujemy, wszystkich uczestników wydarzenia, że podczas spotkania będą wykonywane zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronach internetowych organizatora.

Informacje:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: +48 22 468 88 00 (po.-pt. godz. 17:30-21:00)