wtorek

5.12.2023

godz. 19:00

FILOZOFIA W AKCJI!

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

PROGRAM: : DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI I SERC!

- Platon i jego Mity.  Odczyt w bibliotece Stowarzyszenia Kulturalnego „Nowa Akropolis”. (odczyt i rozmowa przy herbacie o znaczeniu „mitów” Platona)

 

- Spróbuj pokonać swoje ograniczenia. Rozwiń swoje zdolności manualne i artystyczne w Atelier Apollo pracując z naszymi wolontariuszami

 

- Warto być Dobrym. W ramach obchodów odbywa się zbiórka odzieży zimowej i środków higienicznych. Rzeczy zostaną przekazane osobom w kryzysie bezdomności. Zbieramy: kurtki zimowe, rękawiczki, czapki, BUTY, bieliznę osobistą, żele pod prysznic, szczoteczki i pasty do zębów.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie na dzień OTWARTYCH DRZWI w naszej siedzibie w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Celem obchodów jest docenienie pracy wolontariuszy na całym świecie za ich trud, czas i umiejętności na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego oraz osiągnięcie Celów Zrównoważonego Rozwoju. Referencja: www.un.org/en/observances/volunteer-day


Miejsce spotkania:
siedziba Nowej Akropolis w Warszawie,
ul. Zygmunta Glogera 3/1.

WSTĘP WOLNY!

Zgłoszenia:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 22 468 88 00 (po.-pt. godz. 17:30-21:00)

INFORMUJEMY, wszystkich uczestników wydarzenia, że podczas spotkania będą wykonywane zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronach internetowych organizatora.